Energie Přírody

  • Vyjímečný mix vysoce účinných a pouze přírodních látek s vynikající chutí.
  • Maté, zelený čaj, rhodiola, přírodní kofein, guarana, ženšen, vitamíny.
  • Snižuje únavu, dodává energii, pomáhá proti stárnutí buněk.

Skvělá chuť zábavy

  • Doma i na cestách. Při studiu, práci, zábavě a sportu.
  • Zlepšuje pozornost, koncentraci, odolnost a výkon.
  • Objevte přírodní energii a vyjímečnou chuť.

Honda a Bautista

Účinný, přírodní, šetří vaše zdraví

Emoce a zábava

Víc než jen energetický nápoj

Nápoj plný energie a vitality

Proč právě Go&Fun

Dokonalá chuť a složení

Ženšen Dodává energii a zlepšuje duševní výkon

Guarana Zvyšuje odolnosti vůči psychické a fyzické únavě

Maté Stimuluje centrální nervový systém

Rhodiola Redukuje únavu a vylepšuje náladu

Cukr Okamžitá energie rychle využitelná pro tělo

Zelený čaj Antioxidant, který stimuluje a odvodňuje

Přírodní kofein Zlepšuje myšlení, pozornost, koncentraci, duševní a fyzickou vytrvalost

Vitamíny B3, B6, B5, B12 Redukují únavu, malátnost, vyčerpanost, podporují imunitu

Vitamín C Podporuje imunitu a redukuje únavu

Naše produkty

Go&Fun neobsahuje taurin, lepek, konzervanty ani glukuronolakton. Díky vyváženému složení pouze přírodních látek v nesyceném, syceném anebo isotonickém nápoji má Go&Fun skvělé účinky a lepší chuť než většina energy drinků.

GO&FUN
Sycený

250 ml

Více

GO&FUN
Nesycený

330 ml

Více

GO&FUN
Isotonic Sport

500 ml

Připravujeme

Novinky go&fun

Připravujeme další produkty, plánujeme zajímavé akce po celý rok. Vítejte ve světě GO&FUN. Budeme Vás rádi informovat.

SUPERDRINKY.CZ Albert Hypermarket cortelazzi frutep kosik balloobistro vrtal mi-ja fittsport Profi wellness Hardcool Gym azola nejkafe dream seejay Broker Trust a.s. Slunečnice - zdravý obchod Botanika Vegan Felicity Zravíčko bazalkahk medunka

Honda a Bautista

Ještě nedávno mohli fanoušci MotoGP vidět logo Go&Fun na motocyklech závodní stáje Honda Gresiny. Zelené logo tohoto jedinečného “green energy” drinku svítilo na kombinéze Alvara Bautisty nebo Scotta Reddinga.

Do České republiky vstupuje značka právě nyní. Nápoj, který neobsahuje žádný lepek, taurin ani éčka, se brzy objeví na pultech obchodů. Nápoje Go&Fun vychází z Erba Vita, vedoucí společnosti v mezinárodním sektoru zdravotnictví. Go&Fun přináší život v souladu se zeleným konceptem. Nová energie, která pomáhá procházet každodenní život zábavnou, pozitivní a přirozenou cestou. Dokonalá energie. Pro každého. Kdykoliv. Kdekoliv.

Účinný, přírodní, šetří vaše zdraví

Go&Fun energetické nápoje přišly jako první se zelenou koncepcí pro energetické nápoje a nyní přicházejí i na český a slovenský trh.

Už žádný taurin, žádné konzervační látky a žádný glukuronolakton. Objevte kouzlo vysoce účinných přírodních látek, přírodního kofeinu extrahovaného z guarany, maté a zeleného čaje. Těšit se můžete na tři nápoje: Go&Fun Green Energy Drink 250 ml je klasický energetický nápoj s chutí Go&Fun. Tento nápoj si zamilujete!

Brzy se na na trhu objeví i Go&Fun Green Energy Drink 330 ml NO GAS. Jedná se o ten samý energetický nápoj, ale bez bublinek. Užijte si větší balení neperlivého nápoje. Připravujeme i Go&Fun isotonický nápoj 500 ml pro sportovce s jedinečnou chutí a se složením Go&Fun.

Nápoj plný energie a vitality

Díky rostlinným extraktům snižující mentální a fyzickou únavu je Go&Fun Green Energy Drink pozitivní energií, která je vhodná pro každého kdykoliv a kdekoliv.

Obsahuje Guaranu, která je užitečná, aby jsi zvládl povinnosti všedního dne po pětihodinové párty! Ženšen obnovuje touhu vyrazit opět ven po 8 hodinách studia, 2 hodinách v posilovně nebo 1 hodině v dopravním provozu. Maté, zajišťuje schopnost zůstat plný energie před šéfem nebo při nudných hodinách vyučování. Rhodiola pomůže zapamatovat si důležité věci, jako je pizza s přáteli, párty nebo narozeniny tvých blízkých. Zelený čaj neutralizuje negativní efekty stresu.

Víc než jen energetický nápoj

Produkty z této řady jsou vyráběny ze 4 rostlinných extraktů, které jsou plné energie, antioxidantu a jsou obohaceny vitamíny B a C.

Základem konceptu Green energy drinků Go&Fun je energie, která přichází se čtyřmi zcela přírodními produkty. Go&Fun je bez následujících přidaných látek: taurinu, glukoronolaktonu, konzervačních látek a barviv. Složení produktů Go&Fun jsou koncipována tak, aby dodávaly energii a vitalitu mysli a tělu s ohledem na nejvyšší kvalitu.

Emoce a zábava

Když otevřete plechovku Go&Fun, neochutnáte pouze báječný nápoj, ale také se naplníte potřebnou energií, kterou oceníte při jakékoliv situaci.

Energie je to, co vám pomáhá vyrazit ven a zapojit se do života v plné síle, zvolit alternativní způsoby a nalézt "zábavnou" cestu v každé situaci. Inspiruje lidi, aby dali najevo svou přirozenost a nepřijímali nekriticky status quos a zbytečné konvence. "Spontánnost" a "autentičnost" jsou příznačnými vlastnostmi pro tento drink.

Proč právě Go&Fun

Go&Fun je značka, která přináší emoce. Značka pro ty, kteří jsou nadšení životem a kteří ví, jak se pobavit, a vždy vyberou tu nejlepší cestu pro své životní prostředí a pro své zdraví.

Energetický nápoj, který můžete pít kdykoliv, dokonce i před sportovními aktivitami! Perfektní Go&Fun chuť bez bublinek. Úžasně osvěžující chuť a nápoj vhodný ke každému jídlu. Přírodní energie pro tělo a mysl. Perfektní partner před náročným studijním obdobím nebo poradou, ideální pro zvládnutí domácího nepořádku, lekce latinsko-amerických tanců, a obzvláště během namáhavého večera. Dodá energii a vitalitu mysli a tělu s ohledem na nejvyšší kvalitu.